Matternet і SkyGo створюють в Абу-Дабі першу в світі логістичну мережу безпілотників

Matternet M2 в Абу-Дабі

Абу-Дабі, ОАЕ – 22 вересня 2021 року Компанія Matternet оголосила про створення загальноміської безпілотної логістичної мережі для швидкого транспортування вантажів медичного призначення в Абу-Дабі.

Мережу створюють у співпраці з Департаментом охорони здоров’я Абу-Дабі та логістичною компанією Skygo.

Очікується, що мережа покращить логістичні зв’язки екосистеми охорони здоров’я Емірату та зробить її світовим лідером у галузі вдосконаленої авіаційної мобільності.

Matternet, який здійснює комерційні польоти BVLOS над містами з 2017 року використовуватиме свою технологію доставки за ліцензією на польоти, що належить SkyGo. Предметами, що передбачаються до транспортування будуть вакцини проти COVID-19, кров та лабораторні зразки.

Примітно, що минулого місяця Matternet стала першою компанією безпілотної логістики, яка розпочала транспортування вакцини Pfizer-BioNTech COVID-19 дронами в США.

Безпілотна логістична мережа Абу-Дабі дозволить прискорити час обробки діагностичних зразкїв, і зробить більш надійною доставку вантажів, які необхідні терміново тут і зараз.

До кінця першого року роботи сервісу, компанії планують встановити 40 майданчиків для безпілотних логістичних апаратів.

SkyGo та Matternet завершили перший етап польових випробувань, і нещодавно провели демонстрацію послуги в режимі реального часу у штаб-квартирі DoH в Абу-Дабі.

Під час демонстраційної місії дрон транспортував ПЛР тест реальних пацієнтів із спортивного містечка Зайєд до лабораторії.

Демонстраційний політ супроводжувався відстеженням виконання на всіх етапах за допомогою програм Terminal та Mission Control від Matternet.

Компанії планують завершити тестування до кінця року та розпочати комерційні операції у першому кварталі 2022 року.

Джерело: Прес-реліз компанії Matternet