Autel показав фото EVO Nano і Lite і розкрив деякі специфікації

Тізер Autel EVO Nano і Lite

Цього тижня Autel Robotics планує випустити два нові дрони: EVO Nano та EVO Lite, і з огляду на те, що в новинах домінує ще навіть не оголошений офіційно DJI Mavic 3, для привернення уваги до своїх новинок Autel “офіційно” виклав зображеня та специфікацій серій Nano та Lite за кілька днів до їх виходу.

EVO Nano – дрон початкового рівня, вагою до 250 грамів, який позиціонується вбивцею DJI Mini 2. Тим часом, EVO Lite, призначений для професійних контентмейкерів – він же позиціонується як головний конкурент для DJI Air 2S.

За попередньою інформацією, офіційний старт нових моделей заплановано на 28 вересня.

В той же час, Autel зазначив, що безпілотники серій Nano та Lite – це лише початок і що користувачі повинні очікувати ще більшої кількості продуктів найближчим часом. Наразі відомо, що одним із таких продуктів буде Autel EVO III.

Autel EVO Nano

Маючи вагу 249 грам і оснащений тристоронньою системою уникнення перешкод, цей безпілотник початкового рівня від Autel буде знімати відео у форматі 4K і мати радіус передачі даних в прямому ефірі до 10 км. Залежно від обраної моделі, ви отримуєте два різних розміри матриці: ½-дюймовий або 1/1,28-дюймовий. Варіанти кольорів ще ширші; Ви можете вибрати з Autel Orange, Arctic White, Deep Space Grey та Blazing Red. Максимальний час польоту – 30 хвилин.

Autel EVO Nano
Autel EVO Nano Специфікації

Autel EVO Lite

Тут також розмір матриці залежить від обраної вами модифікації -1/1,28-дюймовий або 1-дюймовий. Крім розміру датчика, функції на папері приблизно такі ж, як і у Nano: 4K відео, 30 хвилин польоту, тристороннє уникнення перешкод і діапазон передачі даних до 10 км. EVO Lite важить 820 грамів і буде доступний у трьох кольорах: Autel Orange, Arctic White та Deep Space Grey.

Autel EVO Lite
Autel EVO Lite
Autel EVO Lite Специфікації

Читайте також: Стали відомі ціни на нові дрони від Autel EVO Nano і EVO Lite