EmbraerX та Pyka об’єднуються, щоб прискорити створення автономних сільськогосподарських літаків

Pyka Pelican

EmbraerX – інноваційний підрозділ авіабудівної компанії Embraer, та Pyka, стартап з Окленду, що працює на передовій автономної авіації, сьогодні оголосили про партнерство задля прискорення впровадження інструменту для забезпечення автономних повітряних операцій в аграрному секторі.

Співпраця зосереджена на технологіях, сертифікації, експлуатації та майбутній комерціалізації Pyka Pelican, 100% електричного та автономного сільськогосподарського літака.

Pyka Pelican

Використовуючи гнучкі експериментальні процеси, компанії працюватимуть разом, щоб прискорити введення в експлуатацію найкращих у своєму класі точних автономних авіаційних рішень Pyka у секторі сільського господарства.

EmbraerX прагне розробляти продукти та послуги, які можуть вплинути на революцію у бізнесі, включаючи нові сегменти ринку для сільськогосподарського напрямку авіаційного бізнесу Embraer.

«EmbraerX – це ринковий прискорювач, який прагне створювати рішення, які можуть змінити світ і надихнути наших партнерів, підходячи до безпрецедентних ідей з креативністю та серйозністю», – сказав Деніел Мочідлоуер, керівник EmbraerX.

“Інноваційний та технологічний потенціал компанії Pyka узгоджується з нашою стратегією прискорення створення інноваційних бізнес-моделей за допомогою партнерських відносин, які мають потенціал для експоненційного зростання”.

Обидві компанії будуть використовувати можливості для розширення комерційних послуг, оскільки в найближчі роки розвиватимуться автономні авіаційні операції в Бразилії. Pelican Pyka вже комерційно використовується у Центральній Америці, показуючи високоий рівень продуктивності, економічної ефективності та безпеки.

“Ми неймовірно раді об’єднатися з однією з найбільших у світі аерокосмічних компаній, щоб реалізувати наше бачення впровадження електричних літаків у повсякденне використання”,-сказав Майкл Норсія, генеральний директор і співзасновник компанії Pyka.

Літаки Pyka виконали понад 3000 автономних місій сільськогосподарської авіації – одному з найскладніших середовищ для навігації будь-якого літака. Власна технологія Pyka включає програмне забезпечення для автономного управління польотами, бортові комп’ютери, батареї з високою енергоємкістю, контролери двигунів та сертифіковані композитні каркаси з вуглецевого волокна.

Штаб-квартира компанії знаходиться в Окленді, Каліфорнія.

Щоб дізнатися більше, відвідайте www.flypyka.com