Спеціаліст з навчання ближнього бою 4GD і виробник дронів Parrot анонсували стратегічне партнерство

Parrot ANAFI USA

Спеціаліст з навчання тактик ближнього бою 4GD і провідний європейський виробник дронів Parrot анонсували стратегічне партнерство.

У рамках партнерства дрон ANAFI USA від Parrot буде інтегрований у синтетичне і реальне навчальне середовище 4GD, надаючи операторам можливість навчатись керуванням дронами в умовах наближених до реальних бойових місій.

ANAFI USA від Parrot – це потужний, ультрапортативний та безпечний безпілотник, створений для задоволення потреб служб охорони правопорядку і оборонних відомств і інженерних інспекцій.

Платформа може похвалитись 32-кратним зумом, 4K HDR-відео та інтегрованим тепловізором FLIR Boson, що дозволяє здійснювати розвідку та підтримку оперативних підрозділів вдень або вночі, включаючи екстремальні погодні умови.

Він може знімати зображення на відстані до 5 км, а виявляти живі цілі на відстані до 2 км. Оператори можуть підтримувати зв’язок з безпілотником за межами прямої видимості до 10 км, тоді як сам дрон важнко виявити вже на відстані 130 м.

З тривалістю польоту до 32 хвилин, масою 515 г і компактною складною конструкцією, систему легко включити в пакет тактичного спорядження солдата для швидкого запуску та посадки однією рукою.

На першому етапі стратегічного партнерства 4GD та Parrot інтегрують програмне забезпечення ANAFI у віртуальне середовище тактичної симуляції 4GD. У рамках симуляції 3D-модель безпілотника ANAFI USA точно імітуватиме його поведінку під час польоту, надаючи операторам можливість тренуватися в керуванні дронами без необхідності необмеженого повітряного простору та не ризикуючи пошкодити БПЛА під час навчання.

На другому етапі робота буде зосереджена на інтеграції можливостей ANAFI США в реальних тренувальних майданчиках і комплексах 4GD SmartFacility, надаючи операторам можливість навчатися пілотуванню в умовах наближених до реальних бойових дій.