HEISHA DNEST2 переосмислює автономність дронів

Heisha Dnest 2

HEISHA TECH нещодавно випустила свій продукт другого покоління HEISHA DNEST2, реліз відбувся 28 вересня 2021 року. DNEST2-це готова до використання, повністю автоматизована система дистанційного збору повітряних даних, здатна працювати з дронами основних світових виробників.

Продукт виводить роботу безпілотника на абсолютно новий рівень, повністю усуваючи потребу в пілоті. DNEST2 – це не тільки зарядна станція для безпілотників, а й розумний ангар для безпілотників.

Хоча дрони і називають безпілотникамиїми в більшості випадків повинен керувати пілот. HEISHA прагне досягти справді безпілотного польоту і з цією ідеєю наприкінці 2020 року випустила DNEST1.

Після релізу першої версії, HEISHA взяла до уваги відгуки, отримані від своїх користувачів, і розробила HEISHA DNEST2.

Система є інструментом для постачальників послуг безпілотників, чий парк може включати комерційні безпілотники різних виробників.

Згідно заявлень розробників, DNEST2 сумісний з дронми DJI, Autel, Parrot і Skydio.

Користувачі, які не мають навичок керування безпілотником, тепер можуть легко використовувати дрони для своїх потреб.

DNEST2 стане простішим варіантом для користувачів, яким потрібно дистанційно оглянути земельні ділянки, поля, фабрику чи будь-яке інше майно, що вимагає постійного моніторингу або для яких їм потрібне відео в реальному часі .

Нова модель дозволяє дронам різних виробників використовувати одну платформу для зарядки, а також надає широкий спектр нових функцій.

Оператори можуть віддалено керувати безпілотником через додаток DNEST, створюючи місії, а якщо потрібна більш точна робота, керувати дроном вручну можна буде через командний центр розташований в інтернет.

Завдяки системі точного приземлення з штучним інтелектом оператори можуть керувати безпілотником як вдень, так і вночі.

Продукт пройшов сертифікацію надійності CE, FCC та інших сторонніх виробників.