SPH Engineering організовує другий міжнародний конкурс шоу дронів

Експерти з проведення шоу дронів з Європи, північної та південної америк і азії, вже другий рік поспіль об’єднують зусилля, щоб оприлюднити найкращі практики зростаючої індустрії та провести Другий міжнародний конкурс шоу дронів.

Мета – об’єднати найкращих представників індустрії, їх шоу, анімацію та бізнес-підходи для обміну досвідом з проведення шоу. Кожен із шести переможців отримає диплом, спеціальний приз, а також освітню та маркетингову підтримку.

Учасникам необхідно подати свої відеопроекти для участі в одній або кількох із шести категорій:

  • Найкраща 3D-анімація (різдвяна);
  • Найкраще дрон шоу до 100 безпілотників;
  • Найкраще шоу дронів – понад 100 безпілотників та до 1000 безпілотників;
  • Найкраще шоу дронів – понад 1000 безпілотників;
  • Найкраще інтегроване шоу дронів;
  • Найкраще рекламне відео про дрон-шоу;

Термін подачі заявок з 30 вересня по 30 листопада 2021 року, оголошення переможців призначене на 21 грудня 2021 року.

Переможці отримають дипломи та будуть включені до промо-кампанії заходу. Автори анімацій шоу дронів також змагатимуться за MacBook Pro 13, автори шоу понад 1000 дронів за дрон DJI FPV, а інші учасники номінації – за комплекти операторів безпілотників (набір предметів, які завжди потрібні оператору для комфортного процесу організації шоу безпілотників – детальний вміст комплекту не розголошується).

“Перший конкурс був створений для того, щоб створити світове уявлення для художників про те, що існує індустрія шоу дронів. Ідея, що стояла за цим, полягала у створенні спільноти однодумців, захоплених дронами та сучасним мистецтвом. Протягом року ми спостерігали стрімке зростання кількості шоу дронів і вирішили розширити концепцію у багатопрофільний конкурс як анімацій, так і реальних шоу безпілотників ”, – коментує Олексій Добровольський, технічний директор компанії SPH Engineering.

Конкурс ініціюється та організовується компанією SPH Engineering, компанією, що стоїть за створенням першого комерційно доступного програмного забезпечення для проведення шоу дронів Drone Show Software.

Міжнародне журі складається з Олексія Добровольського, SPH Engineering (Латвія); Анхеліто Діас Джадормео, переможця конкурсу 2020 (Філіппіни); Hyon Lim, Uvify (США); Люка Каротерса, інженера-конструктора (США); та інших підприємців, виробників технічних засобів, фахівців міжнародних організацій та освітніх організацій.

Подайте заявку на участь у конкурсі Drone Show зараз за адресою https://www.droneshowsoftware.com/competition