Корпорація Kaman показала тактичний вантажний дрон середньої грузопідйомності Kargo UAV

Kaman Kargo UAV

Корпорація Kaman представила свій БПЛА Kargo UAV – систему для експедиційної логістики з вертикальним зльотом (VTOL).

Побудований з урахуванням майбутніх концепцій роботи Збройних сил США, Kargo пропонує міцну конструкцію, придатну для легкого транспортування та розгортання.

Компактний форм-фактор системи, в складеному вигляді поміщається у стандартний транспортний контейнер і розрахований на можливість вивантаження та експлуатації всього двома людьми.

Розроблений для забезпечення економічно вигідних перевезень вантажів у внутрішніх грузових відсіках або за допомогою підвішування зовні за стропу, Kargo зможе подолати до 960 км без навантаження, а максимальна вантажопідйомність становитиме близько 360 кг.

Kaman Kargo UAV

Дрон також має високий потенціал комерційного використання, і є частиною стратегічної програми росту багато комерційних застосувань і є частиною стратегії росту корпорації Kaman, що включає в себе створення лінійки Kargo для багаторазових повторюваних місій.

Протягом останніх шести місяців було завершено випробування зменшеної концептуальної моделі Kargo UAV для затвердження конструкції повітряного судна, а польові випробування повнорозмірного дрону заплановані на 2022 рік.

В програмі створення Kargo UAV корпорація Kaman обрала в якості партенра компанію Near Earth Autonomy.

Використовуючи здобутки зроблені обома компаніями у складі програми для Корпусу морської піхоти США в створенні повноцінного безпілотного гелікоптера K-MAX TITAN UAS, Near Earth Autonomy забезпечить технології уникнення перешкод, точної посадки, аналізу та уникнення загроз, а також навігацію в середовищі, де немає GPS.

«БПЛА Kaman KARGO – єдина система свого класу, спеціально створена для забезпечення морських піхотинців, моряків, льотчиків, солдатів та підрозділів берегової охорони автономною логістикою в бойовому середовищі”, – сказав Ян Уолш, генеральний директор Kaman Corporation.