Skydio посилює експансію в Европі винаймаючи бувших топ-менеджерів DJI та EASA

Skydio 2

Редвуд Сіті, Каліфорнія, США – 5 жовтня 2021 р. – Skydio, провідний американський виробник дронів і один з світових лідерів у галузі технологій автономних польотів, оголосив про розширення своєї міжнародної команди трьома новими ключовими персонами.

Цими трьома особами стали:

  • Мартін Бранденбург, віце президент з міжнародного розвитку бізнесу;
  • Андре Бекер, керівник міжнародного відділу розробки рішень;
  • Дієго Фернандес Варела, керівник міжнародних регуляторних програм.

Цікаво, що всі три нових менеджери мають великий досвід роботи в країнах ЄС, а двоє з них мають в минулому ще й досвід роботи з компанією DJI.

Так, наприклад, Мартін Бранденбург, теперішній віце-президент з розвитку міжнародного бізнесу Skydio має більш ніж 20-річний досвід роботи в галузі дронів та ІТ.

Перш ніж приєднатися до Skydio, Мартін керував бутік-консалтинговою компанією, яка допомагала технологічним клієнтам відкривати та розширювати свій бізнес на європейському ринку, а також заснувала та очолювала європейську компанію для DJI.

Загалом, Бранденбург присвятив співпраці з компанією DJI більше 5-ти років з 2015 по 2020, посідаючи ключові посади в маркетингу, керівництві компанією і розробці продуктів.

Андре Бекер, новий керівник міжнародного відділу розробки рішень, має більш ніж 10-ти річний міжнародний досвід роботи, з квітня 2016 по червень 2020 очолював продакт менеджмент і маркетинг в європейському представництві DJI.

Дієго Фернандес Варела, новий керівник міжнародних регуляторних програм – інженер-авіатор з Мадрида, який розпочав свою кар’єру в Агенції з безпеки авіації Європейського Союзу (EASA), де допомагав розробляти правила щодо БПЛА та їх експлуатації в Європі.

У 2018 році Дієго приєднався до БПЛА підрозділу Іспанського агентства з безпеки авіації (AESA), де він відіграв ключову роль у впровадженні нормативно-правової бази ЄС щодо дронів в Іспанії.

Такі кадрові рішення приводять до висновків, що Skydio визначив ринок дронів ЄС як стратегічно важливий і ключовий і в найближчому часі слід очікувати потужної експансії компанії в Європі.