Hubsan обіцяє, що його новий безпілотник за 1299 доларів буде “поза межами уяви”

Якщо ви плануєте придбати новий дрон у цей святковий сезон, у вас однозначно буде можливість вибрати.

DJI збирається випустити довгоочікуваний Mavic 3, тоді як Autel Robotics вже анонсувала ряд майбутніх безпілотників, орієнтованих на новачків та ентузіастів. Тепер і Хабсан приєднується до боротьби, оголошуючи новий дрон за 1299 доларів, який, ймовірно, буде оснащений сенсором мікро 4/3.

Виробник безпілотників уже опублікував тизерне відео (нижче), підкреслюючи, що його нова пропозиція забезпечить “ефект зйомки з рук”, знімаючи відео 1080p зі швидкістю 30 кадрів в секунду.

З того, що видно на відео, ймовірно, що Хабсан обладнав дрон сенсором М4/3, що значно більше ніж в більшості присутніх на ринку дронів. Якщо виробник безпілотників дійсно зможе поставити датчик M4/3 з ціною 1200 доларів, це буде дуже круто.

Більшість безпілотників середнього діапазону традиційно мають 1-дюймовий, або навіть менший за розміром CMOS сенсор. Більший розмір датчика дасть більший динамічний діапазон і більше можливостей для зйомок в умовах поганого освітлення.

Також, патент на новий продукт Hubsan дає зрозуміти, що дрон матиме систему уникнення перешкод, що діятиме на 360 градусів.