Thales показав РЛС Ground Observer 20 – найкращу для раннього виявлення БПЛА

Ground Observer 20

Компанія Thales представляє новий наземний багатомісійний радар з унікальним одночасним наземним і низькоріневим повітряним спостереженням, що забезпечує виняткове раннє виявлення БПЛА, зокрема мікродронів.

Ground Observer 20 – це однорежимний багатомісійний радар для безперервного тривимірного виявлення на 360 °, відстеження та автоматичної класифікації повного спектру загроз.

Від безпілотників та гелікоптерів у повітряному просторі, до піхотинців які пересуваються пішо або транспортом – РЛС здатна надати одночасне виявлення всіх загроз.

Завдяки чіткому, простому інтерфейсу HMI Venus оператори автоматично і легко розпізнають загрозу, отримуючи дорогоцінний час, щоб прийняти рішення щодо подальших дій.

У складних сценаріях, таких як асиметричні конфлікти або бої високої щільності, можливість автоматичної класифікації для отримання швидкої картини ситуації забезпечує тактичну перевагу.

Радар призначено для протидії БПЛА (C-UAV), та захисту військ у таборах, на марші та на полі бою.

Завдяки компактним розмірам та модульній конфігурації, GO20 MM легко транспортується та розгортається. За 5 хвилин два солдати можуть швидко розгорнути його для нової місії і налаштувати.

Радар живиться від акумуляторів, точний час роботи не повідомляється, проте, виробник дає зрозуміти що мова йде про години. Відмова від застосування традиційних генераторів зумовлена бажанням позбавитись демаскуючого шуму.