Оновлення DJI Fly додає можливість прямих трансляцій і підтримку Android 12

DJI Fly

Стала доступна нова версія програми DJI Fly для Android версії 1.4.12, і в ній зявились дещо нове, що робить оновлення корисним.

Що ж нового у DJI Fly версії 1.4.12?

Іноді буває важко зрозуміти, які зміни DJI зробила в новій версії свого додатка, оскільки компанія не оновлює офіційну сторінку завантаження DJI Fly із примітками змін внесених від версії до версії випуску.

Проте зараз деякі речі вже очевидні:

  • Нова функція потокової передачі в налаштуваннях передачі зображень, яка дозволяє ділитися відеоматеріалами з дронів у режимі реального часу
  • Підтримка перегляду відео у кеші до втрати передачі зображення
  • Підтримка щойно випущеного Android 12, який, як очікується, надійде на телефони Google Pixel протягом наступних кількох тижнів, а також пристроїв Samsung Galaxy, OnePlus, Oppo, Realme, Tecno, Vivo та Xiaomi пізніше цього року
  • Виправлення певних проблем та оптимізація загальної якості програми

Пряма трансляція з дрона DJI

Слід визнати, що ця нова функція зацікавить більшість користувачів DJI. Функція дозволяє передавати відео з дрону на різні платформи, використовуючи протокол зв’язку під назвою RTMP (протокол обміну повідомленнями в режимі реального часу), який був розроблений компанією Macromedia і зараз належить Adobe.

З’єднання з Інтернетом вашого смартфона буде служити в якості вихідної лінії зв’язку, і додаток запитуватиме вас про “URL -адресу потоку” та “Ключ потоку” для встановлення з’єднання.

Є можливість вибору між роздільною здатністю 720p та 1080p та бітрейтом 5 Мбіт / с або 3 Мбіт / с.

Ось демонстраційне відео, яке показує, як DJI Mini 2 може передавати потокове відео безпосередньо на YouTube (за умови, що у вас є принаймні 1000 підписників) за допомогою програми Fly версії 1.4.12:

Оновлена версія DJI Fly важить 358 МБ, доступна поки лише на Android і стосується дронів DJI Mini 2, DJI Air 2S, DJI Mini SE, DJI FPV, Mavic Mini та Mavic Air 2.