Стала відомою дата презентації DJI Mavic 3 та ще двох продуктів компанії

DJI заявили не одну, не дві, а три майбутні презентації з одним слоганом: “Хороші речі приходять втрьох”.

Компанія заявила про запуск трьох нових продуктів, які, на нашу думку, швидше за все, будуть наступними:

  • Камера Ronin для професійних режисерів;
  • Камера Action 2 для зйомки активного способу життя;
  • Дрон Mavic 3.

Як ви можете бачити на зображенні вище, кожна дата, на яку посилається DJI, супроводжується піктограмою, що на нашу думку повинно відображати відповідний продукт.

Піктограма запису відповідає даті 20 жовтня, та що виглядає як базовий зарядний пристрій позначена навпроти 27 жовтня; тоді як дата 5 листопада демонструє індикатор заряду акумулятора дрону.

20 жовтня: Дата виходу камери та стабілізаційної системи DJI Ronin?

З минулих витоків даних ми знаємо, що DJI працює над своєю першою повноцінною професійною камерою з карданною системою стабілізації. Відповідно до патенту, опублікованого на систему камер у Китаї, ця професійна камера виглядає як справжній звір.

У патентному файлі сказано, що система може знімати з роздільною здатністю 8K/60fps та 4K/120fps – все це у RAW, що означає, що DJI має щось ще більш потужне, ніж працюючі камери Zenmuse X7.

Камера та стабілізаційна система DJI Ronin

27 жовтня: Дата виходу камери DJI Action 2?

За словами Джаспера Елленса, що висвітлює витоки DJI, другий значок, яким поділився DJI, відноситься до базового роз’єму майбутньої камери Action 2.

Ми вже знаємо, що найновіша екшн-камера від DJI матиме модульний дизайн.

Ми також знаємо, що DJI вже розсилав зразки інфюенсерам, тому що один відомий блогер нещодавно ніби то випадково показав камеру Action 2 у відео.

DJI комплектує цю камеру 1/1,7-дюймовим CMOS-сенсором і оптикою з діафрагмою f/2,8. Очікується FOV 155 градусів, що було б значним покращенням у порівнянні з оригінальною моделлю на 145 градусів.

Також, очікується, що Action 2 зможе знімати відео 4K зі швидкістю 60 кадрів в секунду, 2.7K зі швидкістю 120 кадрів в секунду або 4-кратно сповільнене відео з роздільною здатністю 4K 120 кадрів в секунду. Кадри в таком випадку будуть обрізані до 12 Мп.

DJI Action 2
DJI Action 2

5 листопада: Дата виходу дрона DJI Mavic 3?

Те, що DJI випустить свій довгоочікуваний безпілотник Mavic 3 у листопаді, ми знаємо вже деякий час, і зараз це майже підтверджено. Майбутній безпілотник уже був помічений на фото, виглядаючи потужним та блискучим, також, було припущеня щодо специфікацій Mavic 3.

Очікується, що перевагами Mavic 3 будуть основна камера з сенсором мікро 4/3, додаткова камера з сенсором 1/2 дюйми і 7-ми кратним зумом і система уникнення перешкод працююча на 360 градусів і в ІЧ діапазоні.

DJI MAVIC 3
DJI MAVIC 3