Teledyne FLIR оголосила про запуск нової тактичної безпілотної авіаційної системи ION M640x

Teledyne FLIR ION M640x

Компанія Teledyne FLIR, що входить до складу Teledyne Technologies Incorporated (NYSE: TDY), сьогодні оголосила про запуск нової тактичної безпілотної авіаційної системи (UAS) ION ™ M640x.

ION M640x розроблений на основі ION M440, однієї з перших п’яти платформ UAS, схвалених Міністерством оборони США за програмою Blue sUAS, для продажу військовим та федеральним агентствам США. M440 був розроблений компанією Altavian Inc. у Гейнсвіллі, штат Флорида, яку компанія FLIR придбала у грудні 2020 року.

За словами Томаса Рембо, старшого директора безпілотних та інтегрованих рішень у Teledyne FLIR, ION M640x може похвалитися тепловізором високої роздільної здатності, інтелектуальним відстеженням об’єктів, лазерним освітленням та провідною підтримкою і обслуговуванням у галузі.

ION M640x оснащений інфрачервоним датчиком 640 × 512, що забезпечує у двічі більшу роздільну здатність порівняно з іншими аналогічними БПЛА, та лазерним джерелом освітлення за спектром близьким до ІЧ діапазону (технологія NIR).

Освітлювач NIR дозволяє операторам підсвічувати об’єкти інтересу з метою підвищення координації та видимості для інших учасників місії.

ION M640x також містить нові алгоритми стеження за об’єктами, що дозволяє операторам призначати об’єкт для виявлення та відстеження дроном під час місії.

Дрон оснащений роз’ємом під SD-карту для легкого доступу до фотографій та відео, записаних під час польоту, а також можливістю керування та обміном інформацією з оператором в трьох діапазонах радіочастот.

Дрон має відкриту систему архітектури, що є ще однією особливістю ION M640x, а можливість виконувати розширені автономні місії надає вбудований дискретний компютер.

ION M640x також сумісний з протоколом MAVLINK і, відповідно, із Стандартними Наземними Станціями Управління (C-GCS), включаючи наземноу станцію армії США (TOGA). Портативний рюкзак вагою близько 4 фунтів,

Дрон розрахований на роботу в складних умовах, включаючи дощ та вітер та вміщається в портативний рюкзак вагою близько 1,8 кг.