Велике оновлення прошивки для Matrice 300 RTK

Matrice 300 RTK

Matrice 300 RTK (M300 RTK) – надійна комерційна безпілотна платформа DJI отримала оновлення прошивки, що надає повністю оновлену систему безпеки, яка ставить конфіденційність даних на перший план.

Нова прошивка має версію v03.00.01.01, а основні нововведення наступні:

Можливість майбутніх оновленнь прошивки DJI M300 RTK в офлайн режимі

Після оновлення до v3 ви зможете завершити майбутні оновлення прошивки повністю офлайн. Достатньо буде лише зкопіювати файл прошивки на SD-карту і вставити носій у відповідний модуль: пульт дистанційного керування, дрон, модуль корисного навантаження або акумуляторну станцію, щоб оновити прошивку за допомогою програми DJI Pilot.

Нові налаштування даних та конфіденційності

Оновлення вбудованого програмного забезпечення до v3 додає дрону M300 нові функції направлені на захист конфіденційності, включаючи режим обмеженої мережі, шифрування SD-карти та можливість стерти дані з пристрою.

Деякі з цих функцій вже були доступні користувачам DJI з урядових відомств, що потребують високого рівня захисту інформації, тому новий функціонал був ретельно протестований федеральними агентствами США і фірмами, щро надають послуги з кібербезпеки.

Безпілотник M300 RTK тепер підтримує три режими безпеки мережі:

  • Стандартний режим: немає обмежень на підключення до мережі;
  • Режим обмеженої мережі: Крім навігації, RTK, прямих трансляцій та інших програм, які потребують підключення до Інтернету, жодні інші мережеві послуги не доступні;
  • Режим локальних даних: Мережеві послуги не підключені.

Крім того, ви отримуєте можливість захистити кожну карту microSD кодом безпеки, а також шифруванням AES.

Якщо зашифровану SD-карту вставити в ПК з Windows, її файли стануть недоступними без інструмента розшифровки DJI. Сам інструмент може працювати в офлайн режимі.

Крім того, після оновлення до версії прошивки до v3 ви зможете видалити внутрішні журнали своєї діяльності з дрону M300 RTK, пульта дистанційного керування та корисного навантаження серії H20.

DJI також запевняє, що готовий видалити будь-які журнали польотів, розміщені на його серверах.

Режим панорами одним дотиком

Нове оновлення мікропрограми дозволить знімати повноекранну панораму одним натисканням кнопки під час польоту з камерою H20 або H20T.

Для створення панорами потрібна лише хвилина, а функція буде корисною службам що реагують на надзвичайні ситуації, яким потрібна швидка ситуативна обізнаність на вимогу.

Збілшений потолок висоти

Максимальна межа висоти для М300 була збільшена з 500 м до 1500 м, за винятком випадків, коли вона знаходиться на відстані 50 км від аеропорту.

Ассистент поворотів

Це нова функція, яка допомагатиме пілоту зробити плавний поворот посеред польоту автоматично додаючи Roll при повороті.

До цього пілот повинен був контролювати обидві ручки управління, щоб переконатися, що курс безпілотника вирівняний з передньою частиною безпілотника, що може виявитись складним для недосвідчених пілотів або у складних ситуаціях.