Draganfly успішно завершили розгортання своїх дронів для оцінки ситуації в Україні

Quantix™ Mapper — це легкий, повністю автоматизований безпілотник, який простий у використанні та здатний надавати оптичні та теплові зображення високої роздільної здатності під час критичних операцій.

Лос-Анджелес, Каліфорнія, 14 червня 2022 року (GLOBE NEWSWIRE) — Draganfly Inc. (NASDAQ: DPRO) (CSE: DPRO) (FSE: 3U8) («Draganfly» або «Компанія»), провідний розробник рішень і систем для дронів, оголосив сьогодні, що компанія у партнерстві з Coldchain Delivery Systems, Inc. («Coldchain Delivery Systems») успішно завершила розгортання своїх перших двох ситуаційних безпілотників для Revived Soldiers Ukraine (Відроджені Соолдати України, “RSU”).

Безпілотники для оцінки ситуації 10 червня 2022 року на об’єкті в Польщі отримали Ірина Ващук-Дісіпіо, президент RSU, та члени її персоналу, включаючи пілотів. Потім дрони були перевезені в Україну, де досвідчені пілоти компанії провели ретельне віртуальне навчання з майбутніми операторами дронів RSU.

Компанія Draganfly вибрала гібридний безпілотник Quantix™ Mapper з вертикальним зльотом і посадкою («VTOL») компанії AeroVironment. Працюючи з AeroVironment у 2020 році, універсальна дистанційно пілотована авіаційна система («RPAS») стала п’ятим літаком у парку Draganfly, який відповідає сертифікату Transport Canada щодо забезпечення безпеки для передових польотів RPAS.

 Quantix™ Mapper — це легкий, повністю автоматизований безпілотник, який простий у використанні та здатний надавати оптичні та теплові зображення високої роздільної здатності під час критичних операцій. Його гібридна конструкція VTOL дозволяє користувачам ефективно запускати дрон вертикально і плавно переходити в горизонтальний політ, максимізуючи ефективність і дальність.

«Дрони для оцінки ситуації спеціально розроблені для забезпечення важливого та ефективного візуального контролю під час активних надзвичайних ситуацій, медичної допомоги та реагування на стихійні лиха», – сказав Кемерон Челл, президент і генеральний директор Draganfly. «Комбінація цих безпілотників і нашого першого дрона медичної допомоги допоможе RSU безпечно дістатися до гарячих точок та надавати гуманітарну допомогу у великих містах України».

«Ми раді святкувати чергове успішне розгортання безпілотника з Draganfly», – сказав Вейн Вільямс, засновник і виконавчий директор Coldchain Delivery Systems. «Дрони компанії для оцінки ситуації та медичної допомоги допоможуть RSU скоротити час реагування, покращити обізнаність щодо ситуації та підвищити загальну ефективність, оскільки неприбуткова організація розширює свої операції з надання гуманітарної допомоги в Україні».

«Дрони для оцінки ситуації та медичного реагування від Dragonfly необхідні для порятунку життів по всій Україні», – сказала Ірина Ващук-Дісіпіо, президент РСУ. «Кожен безпілотник допомагає нам забезпечити своєчасну та безпечну доставку медичних матеріалів та обладнання до потреб населення».

Draganfly також нещодавно оголосив, що DroneAid: Україна фінансуватиме п’ять високоспеціалізованих дронів медичного реагування для RSU.

Останнє замовлення ґрунтується на первинному запиті Coldchain Delivery Systems щодо комбінації з 10 північноамериканських медичних аварійних та пошуково-рятувальних дронів для розгортання з RSU. Загальний розмір початкового замовлення, отриманий Draganfly (за певних умов), становить до 200 одиниць.

Про Draganfly

Draganfly Inc. (NASDAQ: DPRO; CSE: DPRO; FSE: 3U8) є творцем якісних, передових рішень для дронів, програмного забезпечення та систем штучного інтелекту, які революціонізують спосіб організації бізнесу та обслуговування своїх зацікавлених сторін. Компанія Draganfly, визнана лідером у сфері технологій вже понад 20 років, є відзначеним нагородами лідером галузі, що обслуговує ринки громадської безпеки, охорони здоров’я, видобутку корисних копалин, сільського господарства, промислових інспекцій, безпеки, картографування та геодезії. Draganfly — це компанія, керована пристрастю, винахідливістю та потребою надавати ефективні рішення та першокласні послуги своїм клієнтам у всьому світі з метою економії часу, грошей та життя.

Для отримання додаткової інформації про Draganfly відвідайте нас за адресою https://draganfly.com/

Про Відроджених солдатів України

Revived Soldiers Ukraine – неприбуткова організація, яка займається наданням допомоги народу України на підтримку його основних прав людини та медичну реабілітацію українських воїнів. За допомогою відданих прихильників організація може продовжувати допомагати сім’ям та воїнам в Україні. Ми залишаємо за собою право використовувати не більше 10% коштів на експлуатаційні витрати.
Для отримання додаткової інформації відвідайте: https://www.rsukraine.org/